STS – co warto wiedzieć o bukmacherze?

Zakłady sportowe stają się coraz bardziej popularne. Co ciekawe, popularność nie rośnie tylko wśród fanów wszelakich sportów, często dochodzi do sytuacji w której typer zostaje fanem sportu, ponieważ wiedza o tym co dzieje się na boisku jest niezbędna do efektywnej gry w zakładach bukmacherskich. W dzisiejszym materiale opiszemy pokrótce jednego z legalnych bukmacherów, pioniera na polskim rynku – Star-Typ Sport. Zapraszamy do lektury!

Podstawowe informacje o spółce 

Star-Typ Sport, w skrócie STS, jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych legalnych bukmacherów w naszym kraju. Historia marki sięga roku 1997, kiedy to została założona. Zwoje pierwsze pozwolenie na prowadzenie biznesu polegającego na zakładach sportowych Ministerstwo Finansów przyznało bukmacherowi w 2012 roku. Sześć lat później, w 2018 roku Star-Typ Sport odnowił licencję co pozwoliło mu na kontynuację legalnej działalności na rynku Rzeczypospolitej. Siedziba spółki mieści się przy ulicy Porcelanowej 8 w Katowicach. 

Oferta największego bukmachera

Star-Typ Sport oferuje dla swoich graczy naprawdę ciekawą i rozbudowaną ofertę zakładów sportowych. Na liście znajdziemy ponad 30 różnych dyscyplin sportowych, od najpopularniejszych, jak piłka nożna, przez mniej popularne, jak snooker, kończąc na rzutkach, które są w naszym kraju praktycznie nieznane. Bukmacher wychodzi poza ramy klasycznego buka u którego postawimy tylko sport, umożliwiając nam typowanie zdarzeń z dziedzin społecznych, a nawet ze świata polityki. Warto również wspomnieć o rosnącym w siłę i popularność e-sporcie, który również można obstawiać w STS. Jesto to ciekawa propozycja dla młodszych graczy którzy są obeznani z światem gier komputerowych online i na bieżąco śledzą to co dzieje się na arenie. W ofercie znajdziemy takie gry jak Counter Strike, LEague of Legends i Fifa, jednak oprócz tych gigantów znajdzie się kilka mniej znanych i mniej popularnych pozycji. 

Nie zapomnij

Wchodząc w nowy świat jakim jest świat zakładów sportowych nie można zapomnieć o podstawowej zasadzie – grajmy z głową. Co to oznacza? Oznacza to grę przemyślaną, na chłodny umysł. Najgorszym doradcą typera jest stres i emocje. Druga bardzo ważna kwestia to granie tylko za pieniądze które możemy stracić i nie wpłynie to negatywnie na nasze życie codzienne. Nigdy nie graj za pieniądze z budżetu domowego czy rodzinnego, ponieważ może to bardzo negatywnie wpłynąć na twoje życie codzienne, rodzinne i miłosne. Graj tylko za to co możesz przegrać, graj z rozwagą, graj z rozsądkiem, graj przemyślane zakłady. Jeśli będziesz pamiętał o tych zasadach zakłady bukmacherskie dadzą Ci rozrywkę i ciekawe zajęcie na długie lata.

5/5 - (1)