Poradnik dla początkujących typerów

Obstawianie meczów piłkarskich wydaje się być niezwykle proste, w końcu każdy jest specjalistą w tej kategorii. Po powołaniach ogłoszonych przez Paulo Sousę od razu tworzy się grono fanów, którzy wskazują na błędy selekcji portugalskiego szkoleniowca. Polacy tak naprawdę zawsze mieli swoje spostrzeżenia odnośnie piłki nożnej, no bo jak można było Dudka na mundial nie powołać? Typowanie wbrew pozorom nie jest tak proste, jak to by się mogło wydawać, gdyby tak było wszyscy zgarnialiby fortuny. 

O czym pamiętać zaczynając swoją przygodę z branżą bukmacherską?

Pierwsze i najważniejsze, mecze warto obstawiać jedynie u legalnie działających bukmacherów, gdyż jedynie u nich mamy gwarancję, że nasza potencjalna wygrana zostanie wypłacona. Jedynie osoby pełnoletnie mogą zawierać zakłady, grając online również stawiając na swój ulubiony zespół trzeba mieć 18 lat, gdyż przy pierwszej wypłacie środków należy się uwiarygodnić okazując dokument tożsamości, czyli dowód osobisty albo paszport. Warto grać u tych operatorów, którzy troszczą się o swych graczy, warto analizować cashback bonusy na start, promocje bukmacherskie. Na rynku działa wielu operatorów, więc powinniśmy wybrać najlepszego dla nas, co jest kwestią indywidualną. Przy zawieraniu kuponów, warto polegać na swej wiedzy, grać dwutorowo, czyli w przypadku piłki nożnej zawierać tzw. zakłady bez remisu, grać na czysto. 

Czy opłaca się grać AKO czy SOLO?

Typując poszczególne spotkania łatwiej nam jednak o wygraną, jednak to kupony AKO są tym co typerzy lubią najbardziej. Po pierwsze operatorzy oferują graczom, którzy grają odważnie tzw. boost, czyli większe potencjalne wygrane. Po drugie zakłady akumulowane poprawnie wytypowane zwiększają pewność u gracza, że potrafi dobrze obstawić. Po trzecie np. w STS, możemy skorzystać z SUPER OFERTY, jedynie wtedy gdy na kuponie widnieją 3 zdarzenia. 

Podsumowanie

Gracz rozpoczynający przygodę z zakładami bukmacherskimi powinien zacząć rozgrywkę u legalnego bukmachera, mieć wiedzę, obrać najlepszą taktykę i mieć tzw. zimną głowę, gdyż emocje zawsze są złym doradcą. A może Ty masz jeszcze jakieś wskazówki dla graczy rozpoczynających swą przygodę z bukmacherką, którymi chciałbyś się podzielić poprzez blog bukmacherski https://najlepszybukmacher.co.pl/ albo szukasz porad, które Cię natchną by zacząć grać i wygrywać? Jeśli tak odwiedź blog bukmacherski najlepszybukmacher. Zakłady bukmacherskie to dobre rozwiązanie, gdzie jednak tak jak wszędzie należy zdobyć cenne doświadczenie, by stać się dobrym typerem. 

5/5 - (1)