Który bukmacher przygotował najlepszy bonus powitalny?

Jesień jest tą porą roku, kiedy w sportowym świecie dzieje się bardzo dużo. W czołowych ligach piłkarskich, drużyny budują przewagę, którą później będą bronić, zapadają ważne decyzje w świecie europejskiej piłki, gdyż drużyny walczą w rozgrywkach sygnowanych przez UEFA o wejście do fazy pucharowej na wiosnę, fani NBA i Euroligi również mają sportową ucztę. Nic dziwnego więc, że to na jesieni kibice obstawiają swój pierwszy kupon u operatorów przyjmujących zakłady wzajemne. 

U jakich bukmacherów warto stawiać?

Przede wszystkim u tych legalnie działających, warto wiedzieć które to są, gdyż inaczej możemy wpaść w pułapkę. Ceniony na świecie operator Bet- at- Home w Polsce jest nielegalny, gdyż nie ma odpowiedniej licencji, którą wydaje Ministerstwo Finansów. Wśród tych legalnie działających, warto postawić na mającego doskonały cashback i bonus powitalny. Operatorzy walczą o klienta, dlatego każdy z nich ma ofertę zachęcającą do podjęcia współpracy i stawianie właśnie tutaj. Fortuna jest tym operatorem który daje najlepsze warunki, 2720 PLN na start, w tym 20 bez depozytu, pierwszy zakład bez ryzyka za 600 i bonus powitalny równy 2100. Noblebet walczy o gracza, oferując 2520 PLN na start oraz grę bez podatku przez 30 dni po rejestracji. Warto zapoznać się również z bonusami powitalnymi oferowanymi przez Superbet i STS. Superbet daje cashback w wysokości 1300 PLN od II depozytu. 

Co brać jeszcze pod uwagę, podejmując grę u danego operatora?

Każdy operator ma trochę inną specyfikę, jeden bukmacher ma lepszą ofertę na NBA, inny na Champions League, natomiast Betfan oferuje doskonałą ofertę na wydarzenia polityczne, więc jeśli chcesz obstawić, kiedy PiS straci władzę, kto będzie kolejnym prezydentem USA, czy jakie ugrupowanie wejdzie do parlamentu to właśnie tam. 

Podsumowanie

Czytając blogi bukmacherskie jak np. https://najlepszybukmacher.co.pl/ możesz zapoznać się z bieżącymi promocjami, najlepszy bonus powitalny oferuje Fortuna, warto mieć dwa konta więc jeśli kibicujesz łódzkiemu Widzewowi, właśnie Noblebet, będzie tą optymalną opcją, gdyż jest to sponsor dumy Łodzi. Przede wszystkim jednak przed podjęciem gry, warto zrobić research, bo tak naprawdę opłaca się grać jedynie u legalnych na obszarze Polski operatorów. 

5/5 - (1)