Dlaczego warto zainteresować się MŚ 2022?

Z wielu względów. Dochodzisz do wniosku, że są to bardzo specyficzne zawody? Tak w rzeczywistości jest. Co powoduje, że te Mistrzostwa Świata będą unikatowe? Dlaczego ta impreza wzbudza tak wiele emocji? Czy kadra narodowa Polski może pokusić się o jakiś dobry wynik? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższej lekturze, do której przeczytania Cię serdecznie zachęcamy.

Jedyna impreza tego rodzaju w historii!

Tegoroczne Mistrzostwa Świata będą zdecydowanie inne niż wszystkie. Ogólnie decyzja o przyznaniu organizacji właśnie Katarowi od samego początku wzbudza wiele kontrowersji. Dawno tak nie było! Nawet teraz wielu ekspertów od futbolu przyznaje, że ten wybór był błędem. Takiego zdania jest m.in. Sepp Blatter. Co ważne, przewodniczył on organizacji FIFA w latach 1998-2015. A 2010 roku Katar otrzymał prawo zorganizowania mundialu. Co ważne, w tym wieku nie było takiej sytuacji, by Mistrzostwa Świata odbywały się na przełomie listopada i grudnia. A teraz tak właśnie będzie! W końcu Mistrzostwa Świata w Katarze rozpoczną się 20 listopada 2022 roku. Wszystko zakończy się zaś niecały miesiąc potem. Finałowe spotkanie zostanie rozegrane 18 grudnia 2022 roku. Pod tym kątem są to unikatowe Mistrzostwa Świata. Można rzec, że to w pewnym zakresie taki prezent na Święta Bożego Narodzenia. Na około tydzień przed tym okresem odbędzie się bowiem finał mundialu w Katarze.

Wielu faworytów do złota

W tym momencie trudno jest jednoznacznie stwierdzić, jakie kadry narodowe będą na 100% walczyć o zajęcie pierwszego miejsca w ramach tego turnieju. Wydaje się, że w gronie głównych faworytów są Brazylijczycy. Sporo do powiedzenia powinni mieć także Francuzi, Argentyńczycy i Belgowie. Nie ma na pewno jednego wyraźnego faworyta. A to sprawia, że emocji nie powinno brakować. Uważasz, że pewne kadry narodowe są dużo mocniejsze od innych? Wszystko sobie tutaj dokładnie przeanalizowałeś? Możesz zatem obstawiać rozmaite zakłady na MŚ 2022. Już teraz są do gry m.in. opcje długoterminowe. Dotyczą one np. tego, która reprezentacja finalnie wygra. Możesz także obstawiać zakłady na triumfatorów grup itp. Co jeszcze jest do typowania? Zakłady na poszczególne spotkania fazy grupowej. Chodzi zatem o opcje krótkoterminowe. Cała „zabawa” startuje już za dziesięć dni. W piłce nożnej piękne jest zaś to, że czasami nawet wielcy faworyci zawodzą. I za to generalnie futbol jest kochany na całym świecie.

Mecze Polaków powinny dostarczyć wielu emocji!

Kibicujesz kadrze narodowej Polski? Uważasz, że podopiecznych Czesława Michniewicza stać jest na dobry wynik? Jeśli tak, to warto wiedzieć, że już niedługo pierwsze spotkanie Biało-czerwonych na imprezie tej rangi. 22 listopada 2022 roku Polacy zagrają z Meksykiem. Cztery dni potem zmierzą się z reprezentantami Arabii Saudyjskiej. A na koniec zmagań w grupie C Polacy staną oko w oko z Argentyńczykami. Mamy tylko nadzieję, że to nie będzie ostatni mecz w ogóle naszej kadry narodowej. Liczymy, że piłkarze Czesława Michniewicza awansują minimum do 1/8 finału w Katarze.

5/5 - (1)