Czy warto obstawiać zakłady na Polskę podczas mundialu w Katarze w 2022 r.?

Polska jest jedną z najlepszych reprezentacji piłkarskich, świadczy o tym zarówno wysoka lokata w rankingu FIFA jak też skład naszej kadry z zawodnikami Juventusu Turyn, Bayernu Monachium, SSC Napoli, Olympique de Marseille i innych wielkich klubów. Kadra nie ma kompleksów przed największymi gigantami piłki tj. Anglikami, Hiszpanami, Niemcami, grając z tymi przeciwnikami wyrównane mecze. Szkoleniowcem kadry jest zasłużony dla światowej piłki Portugalczyk Paulo Sousa, kolega Luisa Figo i Pedro Paulety. Nasze barwy chcą reprezentować bardzo dobrzy zawodnicy, m.in. Matty Cash, defensor Aston Villa Birmingham może wnieść do reprezentacji potrzebny spokój w szykach defensywnych. 

Czy warto obstawiać zakłady na Polskę podczas mundialu 2022?

Fani piłki nożnej powinni po pierwsze postawić, że nasi chłopcy wejdą na mundial. Zajmujemy drugie miejsce, tuż za dumnymi Synami Albionu, zdystansowaliśmy Albańczyków i Węgrów, dlatego zapewne zagramy w barażach o wejście do światowego czempionatu. Polska podczas mundialu w Katarze może namieszać, gdyż ma wszystko co potrzeba by osiągnąć sukces, ambitny zespół, który jest złożony z bardzo dobrych zawodników, mamy szkoleniowca ze światowego topu, naród zakochany w piłce nożnej. 

Co jeszcze warto obstawiać w trakcie mundialu w Katarze?

Robert Lewandowski to gwiazda światowej piłki, zawodnik który potrafi strzelić bramkę z niczego, wystarczy oddać mu 2 milimetry przestrzeni by ten zdobył przewagę i bramkę. RL 9 będzie chciał pokazać się z dobrej strony, ma szansę na tytuł króla strzelców, zwłaszcza, że w grupie natrafimy na rywali z czwartego koszyka, którzy będą odbiegać poziomem od Polski. Mecz z Kostaryką czy z Panamą to zawsze szansa dla naszego goleadora na zdobycie hat-tricka czy czterech trafień. 

Podsumowanie

Ludzie prowadzący blogi sportowe jak https://sportowy.net.pl/ obstawiają, że biało- czerwoni wejdą do ćwierćfinału Mundialu 2022 i powalczą o fazę pucharową oraz że RL9 sięgnie po koronę króla strzelców. Nasza sytuacja przypomina tę związaną z kadrą Turcji, która w 2002 r. sięgnęła w Azji po brąz, też mieli doświadczonego trenera, zgrany zespół i strzelca wyborowego, tę funkcję pełnił u drużyny znad Bosforu Hakan Sukur. Sytuacja wydaje się być wręcz analogiczna. 

5/5 - (1)